Zaomítací rolety

Zaomítací rolety se montují pod omítku, s jejich pořízením je tedy nutné počítat již při plánování stavby nebo rekonstrukce. Pro dodatečnou montáž jsou určené předokenní rolety.

  • Dokonalé zatemnění: S roletami proměníte den v noc, dokonale vám totiž zatemní místnost. Regulovat množství světla lze provádět částečným spuštěním rolet.
  • Způsoby montáže: Box rolety je odizolovaný a umístěný ve zdi nad okenním otvorem a dokonale splývá s budovou. Přední část boxu je potažena polystyrenem a připravena pro zaomítání a finální fasádní úpravu. Spodní část boxu, tzv. revizní klapka, slouží pro servis rolety.
  • Konstrukce rolety: Roleta je složena z lamel, které jsou po stranách vedeny v lištách a nahoře se rolují do zaomítacího boxu. Ochranu proti nadzvednutí pancíře zajišťují závěsné pružiny, které drží lamely v jedné rovině.

Cena zaomítacích rolet je kalkulována individuálně. Je závislá na rozměru výrobku, typu lamely (37mm, 41mm, 44mm) a způsobu ovládání.

Kontaktujte nás pro přesnou cenovou nabídku odpovídající vašim potřebám. Vše vám rádi vysvětlíme a ukážeme v našem showroomu v Brně, kde se můžete podívat na vzorníky barev a typů látek, abyste si vybrali kombinaci k vaší spokojenosti.