Zaomítací rolety

Zaomítací rolety se montují pod omítku, s pořízením rolety je tedy nutné počítat již při plánování stavby nebo rekonstrukce.

Roleta je charakteristická zaomítacím boxem. Box je odizolovaný a umístěný ve zdi nad okenním otvorem. Box dokonale splyne s budovou po dokončení fasády. Přední část boxu je potažena polystyrenem a připravena pro zaomítání a finální fasádní úpravu. Spodní část boxu, tzv. revizní klapka, slouží pro servis rolety.

Zaomítací roleta je složena z lamel, které jsou po stranách vedeny ve vodících lištách a nahoře se rolují do zaomítacího boxu, který není viditelný. Ochrana proti nadzvednutí pancíře je řešena závěsnými pružinami, které drží lamely v jedné rovině. Pomocí zaomítacích rolet můžete snadno změnit den za noc. Postupným spuštěním zaomítacích rolet můžete regulovat intenzitu slunečního svitu, což přispívá ke zlepšení kvality bydlení. 

Cena zaomítacích rolet je kalkulována individuálně. Je závislá na rozměru výrobku, typu lamely (37mm, 41mm, 44mm) a způsobu ovládání. Rádi Vám na požádání zhotovíme cenovou nabídku.