Screenové rolety

Screenové rolety jsou aktuálně velkým trendem ve stínění, který se perfektně doplňuje také s rekuperací a řízenou ventilací staveb. Jedná se o venkovní rolety, takže vás ochrání před ostrým sluncem, přehříváním interiéru a nechtěnými pohledy zvenku při zachování výhledu ven. Nemusíte tak už uvnitř myslet na žaluzie a další rolety, které by nezapadaly do designu interiéru.

Výhody screenových rolet

  • Na míru se zárukou: Screenové rolety vyrábíme na míru, aby vyhovovaly i atypickým rozměrům. Kvalitu garantujeme zárukou na 4 roky. Rolety jsou odolné také proti silnému větru a slouží také jako designový prvek.
  • Nespočet provedení: Máme širokou nabídku barev a vysoce kvalitních látek odolných proti vyblednutí s různou propustností světla.
  • Propustnost světla: Do obytných místností jsou ideální rolety s tzv. perforovanou (děrovanou) látkou, která umožní částečný pohled ven. Do ložnic je ideální látka s laminací, která brání průhledu nebo zcela zatemňovací.
  • Pohodlná manipulace: Dnes je standardem elektrické ovládání pomocí dálkového ovladače nebo mobilu, které vám umožní rolety nastavit i vzdáleně. V případě zájmu, je možné zhotovit nabídku i na manuální ovládání. Pokud používáte systém společnosti SOMFY, určitě oceníte napojení na automatizace TaHoma®.
  • Různé možnosti ukotvení: Designově nejlepší a nejméně rušivé je řešení podomítkového ukotvení boxu nábalu rolety. Rolety lze ale namontovat také dodatečně, a to s ukotvením do rámu okna, stěny nebo ostění.
  • Různé účely: Screenové rolety neslouží pouze pro stínění oken, ale také jako svislé stěny pro pergoly, zimní zahrady a hliníkové fasády.

Screenové rolety vyrábíme ve více provedeních bočního kotvení, a to Zipscreen (s vodicí lištou vč. zipu), Screen (s vodicí lištou bez zipu), Cablescreen (s vodicím lankem) nebo Handscreen (ručně vedený, pružinový mechanismus).

Cena screenových rolet je kalkulována individuálně podle rozměru, barvy, požadavků na ovládání a doplňků. Kontaktujte nás pro přesnou cenovou nabídku odpovídající vašim potřebám. Vše vám rádi vysvětlíme a ukážeme v našem showroomu v Brně, kde se můžete podívat na vzorníky barev a typů látek, abyste si vybrali kombinaci k vaší spokojenosti.