Screenové rolety

Proč si pořídit screenové rolety?

Screenové rolety jsou nyní trendy ve stínění. Vždy jsou vyráběné přesně na míru a to se zárukou 4 let. Jde o textilní venkovní rolety, které vytváří příjemnou světelnou pohodu a zároveň zabraňují slunečním paprskům a pohledům zvenku, naopak výhled ven zůstává zachován. 

Tyto rolety snižují tepelnou zátěž interiéru a šetří doslova tisíce korun za provoz klimatizace, perfektně se také hodí k systémům rekuperací a řízených ventilací. Do obytných místností se obvykle používají rolety s tzv. perforovanou (děrovanou) látkou, díky tomu je umožněn částečný průhled ven. Pokud přemýšlíte nad screenovou roletou do ložnice, tak bude ideální látka potažená laminací zabraňující průhledu nebo zcela zatemňovací látka. Z naší široké nabídky barev a vysoce kvalitních látek s různou propustností světla si vybere naprosto každý.

Screenová roleta je skvělou alternativou k roletám či žaluziím. Naše rolety nejen chrání před sluncem, ale také zvládnou odolávat silnému větru a skvěle oživí fasádu vašeho domu. Nepusťte do místností vašeho domu sluneční paprsky, ale propusťte ideální porci denního světla. Při výrobě screenových rolet používáme látky nejvyšší kvality s odolností proti vyblednutí. Elektrické ovládání pomocí dálkového ovladače či mobilu je dnes naprostý standard, v případě potřeby a úspory ceny je možné rolety ovládat i manuálně. Při použití automatizace TaHoma® od společnosti SOMFY budete mít zaručenou nejvyšší kvalitu a pohodlí ovládání.

Nejlepším vzhledovým řešením je umístit box nábalu rolety do připravené schránky a to pod omítku. Viditelný box je možné před okna namontovat také dodatečně. V takovém případě se roleta kotví do rámu okna či na stěnu nebo do ostění. Screenové rolety jsou také perfektním doplňkem pro odstínění svislých stěn pergol, zimních zahrad či hliníkových fasád. Vyrábí se v provedení - Zipscreen (s vodicí lištou vč. zipu), Screen (s vodicí lištou bez zipu), Cablescreen (s vodícím lankem) nebo Handscreen (ručně vedený, pružinový mechanismus).