Výsuvné markýzy

Výsuvné markýzy jsou oblíbenou volbou při zastínění teras, balkónů bytů a jiných venkovních posezení.

  • Praktický mechanismus: U výsuvných markýz je látka navinuta na hřídeli a může být chráněna stříškou. Výsuv markýzy zajišťují kloubová ramena. Jsou tak spojením jednoduché konstrukce a kvality za rozumnou cenu.
  • Velký výběr: U nás máte na výběr z velkého množství barev, typů a dekorů látek markýz. Stejně tak si můžete zvolit mezi elektrickým a manuálním ovládáním.
  • Pohodlná manipulace: Dnes je standardem elektrické ovládání pomocí dálkového ovladače nebo mobilu, které vám umožní markýzy vysunout i vzdáleně. V případě zájmu, je možné zhotovit nabídku i na manuální ovládání. Pokud používáte systém společnosti SOMFY, určitě oceníte napojení na automatizace TaHoma®. Elektrické ovládání doporučujeme doplnit o čidla.

Vylepšete funkčnost vašeho venkovního prostoru a pořiďte si praktickou výsuvnou markýzu. Cena markýz je kalkulována individuálně. Je závislá na rozměru, typu instalace, látky a možnosti ovládání.

Kontaktujte nás pro přesnou cenovou nabídku odpovídající vašim potřebám. Vše vám rádi vysvětlíme a ukážeme v našem showroomu v Brně, kde se můžete podívat na vzorníky barev a typů látek, abyste si vybrali kombinaci k vaší spokojenosti.