Venkovní žaluzie Z-70

Venkovní žaluzie jsou nejpoužívanějším typem venkovního zastínění oken. S venkovními žaluziemi zastavíte sluneční paprsky ještě před okny. Díky naklopení lamel můžete větrat a regulovat množství světla v interiéru. Venkovní žaluzie na míru využijete ve dne i v noci, chrání vaše soukromí a vytváří příjemné prostředí. Navíc Vám ušetří až několik tisíc korun za provozní náklady klimatizace. Venkovní žaluzie Z-70 mají dokonalé dovírání lamel.

Jednotlivé lamely jsou široké 70 mm a mají tvar písmene Z. Spodní strana lamel je opatřena plastovým těsněním pro lepší a tišší dovření. Venkovní žaluzie Z-70 patří k technologicky nejdokonalejším typům v kategorii předokenních žaluzií a zajišťují vysoký komfort bydlení. Jejich předností je moderní vzhled a vylepšené doklopení lamel ve vytaženém stavu. Maximální šířka a výška žaluzie je 5 m a zastíní plochu o velikosti až 20 m².

Cena venkovních žaluzií je kalkulována individuálně. Je závislá na rozměru výrobku, typu instalace (přiznaný krycí plech, podomítková schránka, samonosné provedení, do překladu Heluz), možnosti naklápění a způsobu ovládání. Rádi Vám na požádání zhotovíme cenovou nabídku.