Markýzy

Markýzy jsou skvělým řešením ke stínění venkovních prostor. Pokud chcete v létě odpočívat na terase nebo balkóně, oceníte markýzu, která vám poskytne příjemný stín a zvládne vás ochránit i před slabým deštěm. Markýzy jsou vhodné také pro zahrádky restaurací a kaváren.

Výhody markýz

  • Příjemný stín a ochrana před deštěm: Výsuvné markýzy vás ochrání před výhní a rozpálenou zemí v letních měsících. Stejně tak vás při grilování na zahradě nezastaví ani slabý déšť.
  • Pohodlí a kvalita: Markýzy vyrábíme na míru, aby odpovídaly i velmi specifickým rozměrům. Za kvalitou produktů si stojíme, proto vám k markýze dáme záruku na 4 roky.
  • Pohodlná manipulace: Dnes je standardem elektrické ovládání pomocí dálkového ovladače nebo mobilu, které vám umožní markýzy vysunout i vzdáleně. V případě zájmu, je možné zhotovit nabídku i na manuální ovládání. Pokud používáte systém společnosti SOMFY, určitě oceníte napojení na automatizace TaHoma®.
  • Praktická čidla: Aby pro vás ovládání markýz bylo co nejjednodušší, nabízíme k nim také praktická sluneční, větrná nebo otřesová čidla. Ta vaši markýzu ochrání před vrtkavým počasím, i když nebudete zrovna poblíž.
  • Výběr z mnoha možností: U nás si můžete vybrat látku z obsáhlého vzorníku barev a typů markýz (kazetové, otevřené, boční).
  • Kotvení markýz: Markýzy je možné kotvit do stěny nebo stropu. Není problém je namontovat také na již hotovou stavbu.

Vylepšete funkčnost vašeho venkovního prostoru a pořiďte si praktickou markýzu. Cena markýz je kalkulována individuálně. Je závislá na rozměru, typu instalace, látky a možnosti ovládání.

Kontaktujte nás pro přesnou cenovou nabídku odpovídající vašim potřebám. Vše vám rádi vysvětlíme a ukážeme v našem showroomu v Brně, kde se můžete podívat na vzorníky barev a typů látek, abyste si vybrali kombinaci k vaší spokojenosti.