Předokenní rolety

Předokenní rolety s krycím boxem jsou určeny pro dodatečnou montáž na dům, případně i po dokončení vnějších omítek u novostaveb. Tento typ venkovních rolet je také ideální v případě, kdy nemáte možnost dodatečných zednických úprav.

  • Dokonalé zatemnění: S předokenními roletami proměníte den v noc, dokonale vám totiž zatemní místnost. Regulovat množství světla lze provádět částečným spuštěním rolet.
  • Způsoby montáže: Předokenní roletu lze namontovat na rám okna nebo do zapraveného ostění, tento systém nevytváří tepelné mosty. Roleta je složena z lamel, které jsou po stranách vedeny v lištách a nahoře se rolují do viditelného boxu. Ochranu proti nadzvednutí pancíře zajišťují závěsné pružiny, které drží lamely v jedné rovině.

Cena předokenních rolet je kalkulována individuálně. Je závislá na rozměru výrobku, typu boxu (válcovaný plech, extrudovaný hliník), typu lamely (37mm, 41mm, 44mm, S_onro) a způsobu ovládání.

Kontaktujte nás pro přesnou cenovou nabídku odpovídající vašim potřebám. Vše vám rádi vysvětlíme a ukážeme v našem showroomu v Brně, kde se můžete podívat na vzorníky barev a typů látek, abyste si vybrali kombinaci k vaší spokojenosti.