Předokenní rolety

Předokenní roleta s viditelným krycím boxem. Je určena pro dodatečnou montáž na stávající dům, případně po dokončení vnějších omítek do novostaveb.

Předokenní roletu lze namontovat na rám okna nebo do zapraveného ostění. Dodatečná montáž předokenní rolety s viditelným boxem je ideální, pokud nemáte možnost zednických úprav, případně je Vaším záměrem ponechat box viditelný za účelem designu. Tento roletový systém nevytváří tepelné mosty.

Předokenní roleta je složena z lamel, které jsou po stranách vedeny ve vodících lištách a nahoře se rolují do viditelného boxu. Ochrana proti nadzvednutí pancíře je řešena závěsnými pružinami, které drží lamely v jedné rovině. Pomocí předokenních rolet můžete snadno změnit den za noc. Postupným spuštěním předokenních rolet můžete regulovat intenzitu slunečního svitu, což přispívá ke zlepšení kvality bydlení. 

Cena předokenních rolet je kalkulována individuálně. Je závislá na rozměru výrobku, typu boxu (válcovaný plech, extrudovaný hliník), typu lamely (37mm, 41mm, 44mm, S_onro) a způsobu ovládání. Rádi Vám na požádání zhotovíme cenovou nabídku.