Rolety do překladů

Venkovní rolety do překladu jsou určeny pro novostavby, kde se zabudují do speciálního nosného roletového překladu. Tento typ venkovních rolet lze namontovat až po úplném dokončení stavby nebo kdykoliv během jejího užívání.

  • Dokonalé zatemnění: S venkovními roletami proměníte den v noc, dokonale vám totiž zatemní místnost. Regulovat množství světla lze provádět částečným spuštěním rolet.
  • Způsoby montáže: Tento typ rolet se montuje do překladu, který má hned dvě funkce. Zastává funkci nosnou a rovněž slouží jako schránka pro roletový bal. Součástí překladu je tepelná izolace.
  • Konstrukce rolety: Roleta je složena z lamel, které jsou po stranách vedeny v lištách a nahoře se rolují do prostoru překladu. Ochranu proti nadzvednutí pancíře zajišťují závěsné pružiny, které drží lamely v jedné rovině.

Cena rolet do překladu je kalkulována individuálně. Je závislá na rozměru výrobku, typu lamely (37mm, 41mm, 44mm) a způsobu ovládání.

Kontaktujte nás pro přesnou cenovou nabídku odpovídající vašim potřebám. Vše vám rádi vysvětlíme a ukážeme v našem showroomu v Brně, kde se můžete podívat na vzorníky barev a typů látek, abyste si vybrali kombinaci k vaší spokojenosti.