Chytrá domácnost SOMFY

Společnost SOMFY je přední světový hráč na poli automatizace domácností. Užívejte si komfort s automatizovanou stínicí technikou zahrnující venkovní a vnitřní rolety, žaluzie, záclony, závěsy, markýzy a pergoly. Propojením všech zařízení své chytré domácnosti pomocí jediného inteligentního systému TaHoma® získáte úžasné pohodlí. Pomocí jediné aplikace ve svém chytrém telefonu můžete odkudkoliv hravě ovládat všechny prvky své domácnosti: od osvětlení přes stínění až po garážová vrata nebo hudbu na terase.

Zjednodušte si každodenní život a nechte chytrou domácnost harmonicky reagovat na vaši rutinu – nastavte si scénáře a vše bude fungovat automaticky, i když budete v práci nebo na dovolené.

Díky otevřené platformě "So Open with Somfy" můžete do systému snadno přidávat inteligentní zařízení dalších výrobců, abyste ze svého domova mohli vytvořit místo, kde vás nic neomezuje.

Mezi hlavní výhody chytré domácnosti s jednotkou TaHoma® switch patří:

  • Plynulá regulace stínění, která zvýší energetickou šetrnost vašeho domova.
  • Scénáře, které automaticky ovládají stínění - např. při odchodu z domácnosti se zhasnou všechna světla, zatáhnou rolety a aktivuje alarm. Naopak při příchodu domů vás přivítají rozsvícená světla, deaktivuje se alarm a vytáhnou se rolety.
  • Sluneční a větrná čidla, díky nimž si můžete dopřát ideální tepelný komfort a odhodit obavy o bezpečí své markýzy.
  • Synchronizace rolet a vytápění, díky čemuž dosáhnete úspor za teplo.
  • Pohodlí a bezpečí. V případě požáru nebo vloupání, vás systém obratem informuje, abyste mohli včas reagovat.
  • Systém TaHoma® umí skvěle simulovat vaši přítomnost v domě – spustí kroky, které budou nezvaným hostům připadat jako běžný pohyb v domě - např. rozsvěcet a zhasínat světla podle nastaveného časového plánu, vytahovat a zatahovat rolety, naklápět venkovní žaluzie a mnoho dalšího.

Společnost SOMFY pomáhá už více než 50 let zjednodušovat každodenní život milionům lidí po celém světě. Působí ve více jak 120 zemích.

Něco navíc – s chytrou domácnosti Somfy můžete ovládat také kamery, alarmy a zámek svých dveří. Veškeré informace o produktech a značce SOMFY naleznete na oficiálním webu www.somfy.cz.