Venkovní rolety

Předokenní rolety slouží dokonale jako pasivní chlazení vašeho domu a ochrana před sluncem. Výhodou hliníkových rolet je, že tvoří celistvý pancíř, který výrazně snižuje hluk zvenčí a stejně tak má tepelněizolační vlastnosti. Venkovní rolety ochrání také vaše okna před deštěm a kroupami, prodlužují jejich životnost a stálost barev.

Výhody venkovních rolet

  • Účinná izolace: Rolety vám v zimě sníží náklady na vytápění až o 30 procent a v létě skvěle blokují sluneční svit, takže slouží jako pasivní chlazení.
  • Na míru a se zárukou: Venkovní rolety vyrábíme na míru, aby vyhovovaly i atypickým rozměrům oken. Kvalitu garantujeme zárukou na 4 roky.
  • Nesporné výhody: Kromě snížení hluku z ulice a kompletního zatemnění vhodného pro spánek jsou rolety také perfektní pro naprosté soukromí. Celistvý pancíř navíc odradí většinu zlodějů. Oceníte také integrovanou síť proti hmyzu.
  • Pohodlná manipulace: Dnes je standardem elektrické ovládání pomocí dálkového ovladače nebo mobilu, které vám umožní žaluzie nastavit i vzdáleně. V případě zájmu, je možné zhotovit nabídku i na manuální ovládání. Pokud používáte systém společnosti SOMFY, určitě oceníte napojení na automatizace TaHoma®.
  • Různé možnosti montáže: Designově nejlepší a nejméně rušivé je řešení podomítkové schránky nebo stavebního překladu (například HELUZ překlad). Další varianty montáže zahrnují kryt z hliníkového plechu, který může mít různé tvary.

Na montáž předokenních rolet je dobré myslet dopředu již ve fázi projektu nebo přípravy stavby. Ať už pro možnosti ukotvení a schování boxu pod omítku, tak s přívodem elektřiny. Venkovní rolety je ale možné montovat již na hotovou stavbu.

Kontaktujte nás pro cenovou nabídku odpovídající vašim potřebám. Vše vám rádi vysvětlíme a ukážeme v našem showroomu v Brně, kde se můžete podívat na vzorníky, abyste si vybrali kombinaci k vaší spokojenosti.