Venkovní rolety

Proč si pořídit venkovní rolety?

Venkovní rolety se používají nejen jako pasivní chlazení a ochrana před sluncem. Hliníkové lamely se nedají naklápět a tak tvoří celistvý pancíř, který zaručí výrazný zvukový a tepelněizolační útlum. Rolety vám v zimě sníží náklady na vytápění až o 30 %. Snížení hlučnosti z ulice a plné zatemnění vám prodlouží spánek a dokonale zabezpečí vaše soukromí. Rolety zamezí nežádoucím pohledům a také odradí drtivou většinu zlodějů. Bal rolety je dobře uschován v boxu, který je buď viditelný nebo zcela zapuštěný pod fasádou. Naše rolety je také možné instalovat do stavebním překladu, jako je například překlad HELUZ. 

Na rolety myslete nejlépe již ve fázi projektu nebo přípravy stavby, kdy jde skvěle rozplánovat jejich uložení či elektro přípravu. Rolety ozdobí celý dům a Vaše okna je budou milovat - výrazně prodloužíte jejich životnost, stálost barev a nebude se na ně tolik prášit. Všechny rolety jsou vyráběny přesně na míru Vašim potřebám a mají záruku 4 roky. Vyberte si z nabídky celé řady barev a typů lamel. Elektrické ovládání pomocí dálkového ovladače či mobilu je dnes naprostý standard, v případě potřeby a úspory ceny je možné rolety ovládat i manuálně. Když použijete automatizaci TaHoma® od společnosti SOMFY, tak budete mít zaručenou nejvyšší kvalitu a pohodlí ovládání.

Nedovolte slunečním paprskům návštěvu Vašeho domu a dopřejte si klidný spánek v naprosté tmě, bez hluku, cizích pohledů a s pocitem bezpečí. Rolety chrání vaše okna před deštěm, kroupami a UV zářením. Byty, domy, chalupy či obchody jsou ideálním místem pro nové rolety. Doplňková integrovaná síť proti hmyzu nedovolí nikomu pít Vaši krev. Hliníkové lamely rolet jsou vyplněny PUR pěnou a boxy rolet jakožto ochranné schránky mohou být hranaté, kulaté či zkosené, jak si sami vyberete.