Venkovní žaluzie C-80

Venkovní žaluzie jsou díky své praktičnosti stále nejpoužívanější formou venkovního stínění oken. Lamely tvaru písmena C se nejvíce svou funkčností podobají klasickým vnitřním žaluziím. Jsou navíc oblíbené pro svou střední šířku lamel a možnosti zastínění velkých oken.

  • Praktický tvar lamel: Jednotlivé lamely jsou široké 80 mm a díky zahnutí do tvaru písmene C je můžete natáčet do obou stran bez obav z jejich poškození. Tím se nejvíce podobají vnitřním žaluziím.
  • Velikosti žaluzií: Maximální šířka a výška žaluzie je 5 m. Tím zastíní plochu o velikosti až 20 m². Větší plochy je možné rozdělit na jednotlivé sekce.

Cena venkovních žaluzií je kalkulována individuálně. Je závislá na rozměru výrobku, typu instalace (přiznaný krycí plech, podomítková schránka, samonosné provedení), možnosti naklápění a způsobu ovládání.

Kontaktujte nás pro přesnou cenovou nabídku odpovídající vašim potřebám. Vše vám rádi vysvětlíme a ukážeme v našem showroomu v Brně, kde se můžete podívat na vzorníky barev a typů látek, abyste si vybrali kombinaci k vaší spokojenosti.