Venkovní žaluzie Z-90

Předokenní žaluzie jsou ideálním řešením, pokud chcete snadno větrat a regulovat množství slunečního světla v interiéru. Proto jsou stále nejpoužívanějším typem venkovního stínění oken.

  • Praktický tvar lamel: Jednotlivé lamely jsou široké 90 mm a mají tvar písmene Z. Tím patří mezi nejdokonalejší typy v kategorii venkovních žaluzií s menším nábalem žaluzií ve vytaženém stavu.
  • Dokonalé dovírání: Spodní strana lamel je opatřena plastovým těsněním pro lepší a tišší dovírání. Tvar lamel navíc kopíruje zámek, takže do sebe lamely zapadají.
  • Velikosti žaluzií: Maximální šířka a výška žaluzie je 5 m. Tím zastíní plochu o velikosti až 20 m². Větší plochy je možné rozdělit na jednotlivé sekce.

Cena venkovních žaluzií je kalkulována individuálně. Je závislá na rozměru výrobku, typu instalace (přiznaný krycí plech, podomítková schránka, samonosné provedení), možnosti naklápění a způsobu ovládání.

Kontaktujte nás pro přesnou cenovou nabídku odpovídající vašim potřebám. Vše vám rádi vysvětlíme a ukážeme v našem showroomu v Brně, kde se můžete podívat na vzorníky barev a typů látek, abyste si vybrali kombinaci k vaší spokojenosti.