Venkovní žaluzie T-80

Díky snadnému větrání a regulaci slunečního světla v interiéru jsou předokenní žaluzie nejoblíbenější variantou venkovního stínění oken. Jedná se o praktické a velice efektivní řešení, které vám ušetří náklady na provoz klimatizace v řádech tisíců korun ročně. Svým moderním designem se lamely T-80 hodí k novostavbám.

  • Praktický tvar lamel: Jednotlivé lamely jsou široké 80 mm a mají tvar písmene T. Předností tohoto typu lamel je především nízký nábal žaluzií ve vytaženém stavu (o to nižší může být krycí box).
  • Dokonalé vlastnosti: Lamely typu T jsou vysoce odolné proti větru a mají velmi dobré dovírání, tím pádem i účinné zastínění oken.
  • Velikosti žaluzií: Maximální šířka a výška žaluzie je 5 m. Tím zastíní plochu o velikosti až 20 m². Větší plochy je možné rozdělit na jednotlivé sekce.

Cena venkovních žaluzií je kalkulována individuálně. Je závislá na rozměru výrobku, typu instalace (přiznaný krycí plech, podomítková schránka, samonosné provedení), možnosti naklápění a způsobu ovládání.

Kontaktujte nás pro přesnou cenovou nabídku odpovídající vašim potřebám. Vše vám rádi vysvětlíme a ukážeme v našem showroomu v Brně, kde se můžete podívat na vzorníky barev a typů látek, abyste si vybrali kombinaci k vaší spokojenosti.