Venkovní žaluzie T-80

Venkovní žaluzie jsou nejpoužívanějším typem venkovního zastínění oken. S venkovními žaluziemi zastavíte sluneční paprsky ještě před okny. Díky naklopení lamel můžete větrat a regulovat množství světla v interiéru. Venkovní žaluzie na míru využijete ve dne i v noci, chrání vaše soukromí a vytváří příjemné prostředí. Navíc Vám ušetří až několik tisíc korun za provozní náklady klimatizace. K současným moderním stavbám se perfektně hodí venkovní žaluzie T-80. 

Zastíní nejen rodinné a bytové domy, ale také školy a kanceláře. Je typická svou hranatou lamelou ve tvaru písmene T. Mezi její přednosti patří zejména nízký nábal díky šířce lamely 80 mm, lepší dovírání lamel a vysoká odolnost proti větru.Venkovní žaluzie T-80 v sobě spojuje elegantní design a výborné technické vlastnosti. Vyznačuje se velmi dobrým dovíráním lamel a tím pádem účinným zastíněním oken. Maximální šířka a výška žaluzie je 5 m a zastíní plochu o velikosti až 20 m².

Cena venkovních žaluzií je kalkulována individuálně. Je závislá na rozměru výrobku, typu instalace (přiznaný krycí plech, podomítková schránka, samonosné provedení), možnosti naklápění a způsobu ovládání. Rádi Vám na požádání zhotovíme cenovou nabídku.