Venkovní žaluzie

Předokenní žaluzie, běžně nazývané jako venkovní žaluzie, nabízí praktické a vysoce účinné stínění. Běžně se využívají k zastínění oken u domů, bytů, kanceláří, restaurací a dalších komerčních prostor. Díky možnosti naklopení lamel se s nimi navíc snadno větrá a reguluje přísun světla do interiéru.

Výhody venkovních žaluzií

  • Účinnější než vnitřní žaluzie: Tím, že venkovní žaluzie zastaví sluneční paprsky ještě před vstupem do interiéru, dokáží v létě při kompletním odstínění snížit teplotu v místnosti až o 10 °C a významně tím tak ušetřit náklady za provoz klimatizace.
  • Na míru se zárukou: Venkovní žaluzie vyrábíme na míru, aby vyhovovaly i atypickým rozměrům oken. Kvalitu garantujeme zárukou na 4 roky.
  • Několik možností provedení: Máme širokou nabídku barev lamel a tvarů (Z-90, Z-70, T-80, C-80).
  • Pohodlná manipulace: Dnes je standardem elektrické ovládání pomocí dálkového ovladače nebo mobilu, které vám umožní žaluzie nastavit i vzdáleně. V případě zájmu, je možné zhotovit nabídku i na manuální ovládání. Pokud používáte systém společnosti SOMFY, určitě oceníte napojení na automatizace TaHoma®.
  • Různé možnosti montáže: Designově nejlepší a nejméně rušivé je řešení podomítkové schránky nebo stavebního překladu (například HELUZ překlad). Další varianty montáže zahrnují kryt z hliníkového plechu nebo samonosné provedení.

Na montáž předokenních žaluzií je dobré myslet dopředu již ve fázi projektu nebo přípravy stavby. Ať už pro možnosti ukotvení a schování boxu pod omítku, tak s přívodem elektřiny. Žaluzie je ale možné montovat již na hotovou stavbu.

Kontaktujte nás pro cenovou nabídku odpovídající vašim potřebám. Vše vám rádi vysvětlíme a ukážeme v našem showroomu v Brně, kde se můžete podívat na vzorníky, abyste si vybrali kombinaci k vaší spokojenosti.