Venkovní žaluzie

Proč si pořídit venkovní žaluzie?

Předokenní žaluzie (běžně nazývané jako venkovní žaluzie) jsou významně účinnější než například vnitřní žaluzie. V létě při sluneční zátěži dokážou snížit teplotu v místnosti až o 10 °C, významně ušetřit náklady na provoz klimatizace a zpříjemnit pobyt ve Vašem bytě nebo domě. 

Venkovní žaluzie jsou vyráběny vždy přesně na míru dle Vašich potřeb a mají záruku 4 roky. Na jejich instalaci je dobré myslet dopředu, již ve fázi projektu nebo přípravy stavby, ale je možné je osadit i na již hotovou stavbu. Montáž lze provést s krytem z hliníkového plechu, využít podomítkové schránky, samonosného provedení či do stavebního překladu (například HELUZ překlad). 

Určitě si vyberete ze široké nabídky tvarů (Z-90, Z-70, T-80, C-80) a barev lamel, které se přizpůsobí každému Vašemu požadavku. Elektrické ovládání pomocí dálkového ovladače či mobilu je dnes naprostý standard, v případě potřeby a úspory ceny je možné žaluzie ovládat i manuálně. Při použití automatizace TaHoma® od společnosti SOMFY budete mít zaručenou nejvyšší kvalitu a pohodlí ovládání.

Jde o nejpoužívanější stínící prvek u domů, bytů, kanceláří či restaurací. Žaluzie zastaví sluneční paprsky ještě před okny a naklopení lamel příjemně větrá a reguluje přísun světla ve Vašem interiéru. Využijete je jak ve dne, tak i v noci - chrání vaše soukromí a zlepšují váš spánek. Navíc Vám mohou ušetřit i několik tisíc korun ročně za náklady provozu klimatizace.