Chytrá domácnost SOMFY

Společnost SOMFY nabízí kompletní sortiment motorizace na všechny typy stínění a to pro venkovní a vnitřní rolety, žaluzie, záclony, závěsy, markýzy a pergoly. Zapojením do své chytré domácnosti pomocí systému TaHoma® získáte úžasné pohodlí. Hravě můžete na svém chytrém telefonu nebo pomocí dálkového ovladače ovládat všechny prvky Vaší domácnosti od osvětlení přes stínění až po garážová vrata, vjezdovou bránu nebo hudbu na terase.

Nemusíte se o nic starat - nastavte si scénáře a pak vše bude fungovat automaticky i když budete v práci nebo na dovolené.

Jako hlavní výhody chytré domácnosti patří:

  • Plynulá regulace stínění.
  • Scénáře, které automaticky ovládají stínění - např. při odchodu z domácnosti se zhasnou všechna světla, zatáhnou rolety a aktivuje alarm, naopak při příchodu domů se rozsvítí světla, deaktivuje alarm a vytáhnou rolety,
  • Sluneční a větrná čidla pro tepelný komfort a jako ochrana Vaší markýzy.
  • Synchronizace rolety a topení, abyste dosáhli úspor za teplo.
  • Pohodlí i bezpečí. V případě požáru nebo vloupání, vás systém obratem informuje, abyste mohli reagovat.
  • Systém TaHoma® umí skvěle simulovat vaši přítomnost v domě - spustí kroky, které budou nezvaným hostům připadat jako běžný pohyb v domě - např. rozsvěcet a zhasínat světla v daný časový údaj, vytahovat a zatahovat rolety, naklápět venkovní žaluzie a mnoho dalšího.

Společnost SOMFY pomáhá už více než 50 let zjednodušovat každodenní život milionům lidí po celém světě. Působí ve více jak 58 zemích.

Něco navíc - Chytrá domácnost může ovládat také kamery, alarmy a zámek Vašich dveří. Maximum informací o produktech a značce SOMFY naleznete na oficiálním webu www.somfy.cz.